top of page

İptal & İade

İptal

Catikitap.com’da sunulan ürünleri sipariş verebilmek için üye olmanız veya misafir olarak giriş yapmanız yeterlidir. Yayın danışmanı ile yaptığınız görüşmeden sonra, ödeme yapmadıysanız siparişinizi herhangi bir gerekçe olmadan iptal edebilirsiniz.

Sözleşme imzalandıktan sonra eğer yayıncı tarafından hiçbir işlem yapılmadıysa yine hiçbir gerekçe göstermeden İptal edebilirsiniz.

İptal talebinizi mesaj adresimiz ya da ‘Müşteri Hizmetleri’ telefon numaramız vasıtası ile iletmeniz yeterlidir. İptal durumunda, siparişinize herhangi bir işlem yapılmadıysa yaptığınız ödemenin tamamının iadesi, talebin tarafımıza ulaşmasından itibaren mümkünse aynı gün, değilse ortalama 2-3 iş günü içinde ödeme yönteminizin durumuna bağlı olarak kredi kartınıza ya da banka hesabınıza aktarılacaktır.

 

İade Koşulları

Baskılı ürünler dışındaki (üzerinde isim, firma ya da tarih olmayan) siparişlerinizi, tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Ancak sebebini ifade etmeli ve tarafınıza gönderilen baskılı ürünü bize geri göndermelisiniz. İade yapacağınız ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

 

İade İşlemleri

İade işleminin yapılabilmesi için mesaj göndermeli ya da Müşteri İlişkileri numaramızdan bize ulaşarak iade talebinizi iletmeniz yeterlidir. Ancak e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz üzereiade işlemlerinde kargo ücreti göndericiye aittir.

bottom of page